Texas Scientific Products

TSP, 2004 yılından bu yana İndüktif Eşleşmiş Plazma Atomik Emisyon (ICP-AES), İndüktif Eşleşmiş Plazma - Kütle (ICP-MS) Spektrometreleri için sarf malzemeleri (torch, nebuliser, spray chamber, peristaltik pompa boruları, standartlar vb.) üretmekte ve dağıtmaktadır.

 

TSP, sahip olduğu know-how sayesinde kendi nebuliserlerini de tasarlayabilen ve sahip olduğu ürünlerle Spectro, Agilent, Perkin Elmer, Thermo gibi markaların ürünlerine uygun sarf ve numune aktarım sistemlerini sağlayan yegane firmalardandır.

 

Lamda Analitik Sistemler, sahip olduğu toplamda 20 yılı aşkın ICP tecrübesi ile, sektörde 100'ü aşkın firmaya hizmet vermekte, SGS gibi uluslararası laboratuvarların elementel analiz danışmanlığını da yapmaktadır. Sahip olduğumuz bu birikimi, Türkiye'deki tek yetkili temsilcisi olduğumuz TSP ürünleri ile destekliyor ve ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılıyoruz.

 

Sizler de sahip olduğunuz ICP veya AAS sistemi için numune aktarım sistemi ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız, parça kodunuzu info@lamdaanalitik.com 'a göndermeniz yeterli!